«Ощадбанк» підтвердив статус найбільш ощадного банку України

,

02295Уже кілька років поспіль «Ощадбанк» має найбільшу довіру з боку вкладників і демонструє найбільший приріст за вкладами фізичних осіб. За підсумками 2017 року портфель строкових депозитів зріс на 14 мільярдів гривень і досяг загального обсягу 65 мільярдів гривень, пише «Новое время. Бізнес».

Така ж тенденція зберігається й цього року: зокрема, в січні українці довірили «Ощадбанку» ще 1,4 мільярда гривень. Банк займає п’яту частину ринку строкових депозитів фізосіб.

За версією видання Finclub.net «Ощадбанк» номінований як найбільш ощадний банк України в рейтингу «Банки 2018 року». Як повідомили в прес-службі «Ощадбанку», це стало можливим завдяки комплексній стратегії розвитку, що впроваджується вже четвертий рік. У результаті реалізації стратегії «Ощад» став також лідером іпотечного кредитування (362 мільйони гривень) та державної програми «теплих» кредитів (1,5 мільярда гривень).

«Ощадбанк» продовжує реформування мережі і є першим за показником її оновлення. Відкрито 565 відділень нового формату. З них 17 є першими в Україні та Східній Європі інклюзивними відділеннями, повністю адаптованими до обслуговування всіх категорій клієнтів, у тому числі людей із інвалідністю.

02296

Продовжується розвиток нового для «Ощадбанку» бізнес-напряму – преміум-банкінгу. На цей ринок банк вийшов навесні 2016 року, і вже за підсумками 2017 визнаний журналом «Euromoney» найкращим консультантом з фінансового планування успішного майбутнього в сегменті Private Banking в Україні. У цій номінації «Ощад» випередив не лише всі українські банки, а й таких потужних гравців Private Banking, як найбільший швейцарський банк UBS та американський фінансовий холдинг JPMorgan.

Сьогодні преміум-банкінг від «Ощадбанку» – це перший преміум-центр у Києві на Воздвиженці, 40 преміум-зон у відділеннях в усіх областях України, власний сайт, який оформлено у стилі картинної онлайн-галереї. 

Банк удвічі посилив свої позиції на ринку дистанційних каналів обслуговування, перевів в онлайн-систему «Ощад 24/7» 2,4 мільйона клієнтів, запровадив мобільні платіжні додатки Android Pay та Ощад PAY для оплати покупок смартфоном.

«Ощадбанк» – №2 на ринку за кількістю зон самообслуговування: їх уже 425. Протягом року в мережі «Ощадбанку» додалось 770 терміналів та 500 банкоматів.

32 тисячі організацій мають в «Ощадбанку» зарплатні проекти. Кожний п’ятий українець отримує зарплату в «Ощадбанку»!

На ринку торгового еквайрингу «Ощадбанк» за результатами 2017 року посідає ІІ місце з загальною кількістю терміналів майже 35,4 тисячі і є надійним партнером провідних світових та українських брендів, зокрема й платіжних систем. Послугами еквайрингу «Ощадбанку» користуються більше 13 тис. провідних компаній: Макдональдс, Ашан, Епіцентр, Укрзалізниця та багато інших. Щомісяця клієнти «Ощадбанку» здійснюють більше 2,5 мільйона безконтактних оплат.

«Ощадбанк» є драйвером розвитку безготівкових розрахунків в країні. Завдяки cashless-рішенням банку та його партнерів Mastercard та Visa технологія безконтактної оплати працює в широкій торгово-сервісній мережі, у транспорті, сферах дозвілля та освіти.

02297

«Ощадбанк» залишається одним з лідерів кредитування реального сектора економіки (загальний кредитний портфель юридичних осіб у 2017 році становив понад 120 мільярдів гривень.). За рік на обслуговування до «Ощадбанку» прийшли 25 тис. нових клієнтів – юридичних осіб: 500 великих компаній та 24,6 тисячі представників малого та середнього бізнесу.

Запроваджено першу в Україні національну комплексну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Вона передбачає навчання, консультування щодо відкриття власної справи, кредитування приватних підприємців і малих підприємств.

Розвитку програм фінансування МСБ «Ощадбанку» сприяють – фінансово і методологічно – такі міжнародні організації, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Німецько-український фонд, Western NIS Enterprise Fund.

02298

Нова HR-служба налагодила ефективну роботу з персоналом, що дало можливість контролювати якість обслуговування внутрішнього клієнта в тридцятитисячній команді та формувати нову корпоративну культуру. Значну увагу в «Ощадбанку» приділяють постійному навчанню та розвитку персоналу. Зокрема, запроваджено систему кадрового резерву та навіть власну програму МВА для керівного складу, що спрямована на об’єднання управлінців в єдиному ціннісному, ідейному та понятійному полі.

За якісні зміни в напрямі роботи з персоналом «Ощадбанк» отримав високу оцінку експертів. У 2017 році «Ощадбанк» увійшов до ТОП-3 найкращих роботодавців у категорії «Банки, фінансові установи» за версією журналу «Фокус», а також до ТОП-10 рейтингу роботодавців у номінаціях «Зіркові мотиватори» та «Перевірено часом» за версією журналу «Бізнес».

Протягом 2017 року «Ощадбанк» продовжував розвивати програми соціальної відповідальності. Проведено 15 тренінгів Inclusive Friendly у 8 містах України, 100 засідань інклюзивних клубів. Зібрано 200 тисяч гривень через термінали та благодійний аукціон Charitium для фонду «Таблеточки», 24 літри кровів День донора в «Ощадбанку». Понад тисяча талановитих тинейджерів відвідали конференції «Завтра 2037» у Києві та Дніпрі.

Реальні зміни відзначають незалежні експерти – вже два роки поспіль «Ощадбанк» очолює рейтинг «50 провідних банків України» від Finclub.net.

І це лише стислий огляд наших проектів і перемог. Далі буде!

02299

 

e-max.it: your social media marketing partner