Влаштуватися на роботу допоможе меморандум

,

741

Минулого тижня на кіровоградському підприємстві ПрАТ «Гідросила АПМ» було підписано тристоронній меморандум про партнерство та співробітництво, який сприятиме працевлаштуванню випускників машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету на це підприємство.


Не секрет, що сьогодні такі потужні машинобудівні заводи відчувають брак кваліфікованих робочих рук. А випускники технічних факультетів навчальних закладів часто не можуть знайти роботу. Цей дисонанс вирішили узгодити кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, генеральний директор ПрАТ «Гідросила АПМ» Олександр Шамшур та директор машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету Микола Сторожук, які підписали тристоронній меморандум про партнерство та співробітництво.


Документом передбачається забезпечення проходження студентами коледжу виробничої практики на цьому підприємстві, надання випускникам навчального закладу першого робочого місця та подальша співпраця між міською радою, ПрАТ «Гідросила АПМ» та педагогічним й учнівським колективами коледжу в процесі підготовки виробничих кадрів.


– Завдяки підписанню, а у подальшому дотриманню пунктів зазначеного меморандуму випускники кіровоградських вишів зможуть претендувати на перше робоче місце, а також продовжити свою виробничу кар’єру на одному з провідних підприємств міста – ПрАТ «Гідросила АПМ», – зазначив міський голова Олександр Саінсус. – Потрібно закільцювати ланцюжок «наука – кадри – виробництво», що допоможе підтримати малий, середній та великий бізнес, зокрема такі потужні підприємства, які є локомотивом економіки регіону. Подібний документ підписано вперше, але це не значить, що до цього часу виробництво, влада і навчальні заклади існували відокремлено один від одного.


Дійсно, співпраця між підприємством, навчальним закладом та владою була завжди. Лише за останніх три роки на підприємстві пройшли практику 88 студентів, понад 30 з них залишились тут працювати. Завдяки зусиллям керівництва як «Гідросили АПМ», так і машинобудівного коледжу, навчальний заклад перетворився на один із провідних в даному сегменті підготовки інженерних кадрів. Спільним кроком, зробленим сторонами, стало створення у коледжі класу програмування, де навички ІТ-технологій здобувають не лише студенти, а й виробничники. А останній Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, який відбувся у Кіровограді завдяки ініціативі керівництва коледжу, довів, що виробнича база цього навчального закладу, рівень підготовки спеціалістів – одні із кращих в Україні.


– І тут без підтримки міської влади та керівництва підприємства ми б не обійшлися, – подякував за допомогу Олександру Саінсусу та Олександру Шамшуру директор коледжу Микола Сторожук. – З одного боку, нам вдалося зберегти всю наявну матеріально-технічну базу навчального закладу, а з іншого – завдяки небайдужості виробничників, їхній зацікавленості у підготовці гідної робітничої та інженерної зміни було придбано необхідне виробниче обладнання, сучасне устаткування, яке дозволяє студентам впевнено почуватися при проходженні виробничої практики, а потім без проблем влитись у трудовий колектив підприємства.


Нині на підприємстві відбувається модернізація виробництва, створення належних умов праці для персоналу. У цьому переконалися журналісти у ході прес-туру заводськими цехами.

e-max.it: your social media marketing partner