Кіровоградська п’ятиповерхівка: після кожної зливи зі стелі сиплеться штукатурка, а вода тече прямо на голову

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

453Перефразовуючи відому приказку, можна сказати, що нинішня дощова осінь показала, де кіровоградські комунальники не доклали влітку рук, аби восени городянам було сухо і комфортно в оселях. Нещодавно до редакції «КП» звернулися мешканці будинку №7В по вулиці Поповича у Кіровограді. Кажуть, наша газета не раз піднімала проблему дірявих дахів і невідремонтованих під’їздів. Тож люди вирішили звернутися з надією, що «КП» і їм допоможе… залатати дах на будинку, бо КРЕП №6, який вони не раз просили це зробити, проблему вперто ігнорує.

 

– Ось подивіться на наш під’їзд, ми самі намагаємося підтримувати його у належному стані, зібрали влітку кошти і поставили нові двері, самі фарбуємо, прибираємо, – розповідають мешканці першого під’їзду. – Але дах – то вже справжнє сито. Після кожного дощу вода тече, наче на вулиці. Штукатурка обвалюється такими шматками, що, не дай Боже, комусь упаде на голову – буде біда…

 

Традиційно найбільше через діряву покрівлю потерпають мешканці квартир на п’ятому поверсі.

 

– Ремонт у квартирі зробити не можна, бо стелю в обох кімнатах під час дощу постійно заливає, – розповідає Юрій Орлов і додає, що у дощову погоду доводиться підставляти миски та відра, аби збирати у квартирі воду. Від постійних і частих затоплень на стелях не лише повідставали шпалери – стіни руйнуються, з’явився грибок.

 

– До нас дійсно зверталися мешканці будинку №7В по вулиці Поповича, заявка на ремонт даху є, – повідомила «КП» начальник КРЕПу №6 Світлана Ковальова. – Улітку ми трохи ремонтували дах на цьому будинку, але ж ви самі розумієте, коштів мало, якісно зробити не змогли. Як тільки дощі минуть, ми обов’язково дах залатаємо. Так можете людям і передати!

 

Ми навмисно почекали увесь минулий тиждень, коли бабине літо порадувало не тільки теплом, а й сухою погодою з розрахунком, що дах дійсно залатають. Разом із нами сподівалися на виконання обіцянки начальника КРЕПу і жителі п’ятиповерхівки. Але ніхто з комунальників у будинку так і не з’явився.

 

«КП» знову звернулася до Світлани Ковальової за коментарем. Ми попросили її пояснити, чому проблемою жителів вулиці Поповича,7В так ніхто і не зайнявся.

 

– Ви ж бачите, що йдуть дощі, дах мокрий, не можна поставити робітників там щось робити. Як тільки буде сухо, дах обов’язково залатаємо, – відповіла керівник КРЕПу №6.

 

Тим часом синоптики попереджають: період дощів може затягтися. Таким примхам погоди люди не раді. Вони кажуть, що далі терпіти не будуть – зі своєю бідою звертатимуться вже до очільника регіону Андрія Ніколаєнка. Щоправда, тут же додають: невже аби на проблему відреагували ті служби, які повинні це робити за своїми обов’язками, треба поскаржитися першій особі області?

e-max.it: your social media marketing partner