Окрім «Тресту зеленгоспу» без грошей сидять працівники «Міськсвітла» та «Універсалу»

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

627У Кіровограді колектив комунального підприємства «Трест зеленого господарства» оголосив страйк через невиплату зарплати за вересень та жовтень. Працівники розпочали свій страйк у середу, 27 листопада. Проте вже наступного дня страйкарі дійшли певної домовленості з міською владою. А та повідомила, що без грошей сидять працівники й інших КП – «Міськсвітла» і «Універсалу».

 

– Борг фактично за три місяці, бо листопад уже закінчився. За вересень і жовтень заборгованість складає близько 700 тисяч гривень. Люди вирішили оголосити страйк. Керівництво міста повідомили за сім днів, як того вимагає закон. Ми розпочали страйк, але потім, поспілкувавшись з представником міськвиконкому, вирішили наступне: оскільки місто не може обійтися без наших послуг, ми продовжимо свою роботу. Нам пообіцяли, що зарплату виплатять  найближчими днями. Якщо цього не станеться, через тиждень ми розпочнемо другий страйк, але вже на головній площі Кіровограда, – розповів «КП» голова страйкому «Тресту зеленого господарства» Андрій Остроухов.

 

Тим часом міський голова Кіровограда Олександр Саінсус у коментарі «КП» пояснив, що причина невиплати коштів – у казначействі. Говорить, там обіцяли кошти перерахувати, але так і не зробити цього.

 

– Гроші знаходяться у казначействі. Там обіцяли перерахувати сто тисяч гривень – заплатили п’ятдесят. У нас сьогодні заборгованість по заробітній платі, окрім «Тресту зеленого господарства», є й на інших комунальних підприємствах – «Універсал», що займається вивезенням сміття, «Міськсвітло» – загальна сума складає мільйон. А у казначействі лежить мільйон сімсот гривень, – повідомив Олександр Саінсус і додав, що кожного дня займається вирішенням цієї проблеми і регулярно проводить переговори з цією установою.

 

e-max.it: your social media marketing partner