«Регіонали» святкують чергову перемогу на виборах в області

, Ірина ІВАНОВА, "КП"

 

Жителі п’яти сільських рад Олександрійського, Бобринецього та Кіровоградського районів минулої неділі обирали своїх очільників. Голосування пройшло тихо, без порушень і з перемогою для кандидатів від Партії регіонів.

 

Відтак, переможцем на виборах у Войнівці Олександрійського району став безпартійний 31-річний директор АФ МТС «Техагропром» Костянтин Лазаренко. Він отримав 357 голосів односельців. Його найближчий конкурент – пенсіонер Дмитро Базик – здобув 255 голосів виборців.
Головою Куйбишевської сільради Бобринецького району тамтешні мешканці хочуть бачити «регіоналку» Валентину Денисову. За неї проголосувало 281 виборець, у той час як за представника «Батьківщини» Олександра Чорного – всього 77. На момент обрання жінка обіймала посаду секретаря сільради.
У Червонодолинській Бобринецького району майже 55 відсотків відсотків голосів виборці віддали за пенсіонера Володимира Шкварка. І знову кандидат від Партії регіонів обійшов кандидата від «Батьківщини». Представник опозиції – тимчасово безробітна Любов Босик набрала всього 36 голосів (15,9 відсотка).
Громада Овсяниківки Кіровоградського району проголосувала за менеджера фірми «Ось» 29-річного члена Партії регіонів Олександра Щербину. За нього віддали 131 (55,9 відсотка) голос, у той час як за опозиціонерку Любов Усатенко – лиш 73 (31 відсоток).
У Бережинці Кіровоградського району вибори закінчилися теж перемогою кандидата від Партії регіонів. За секретаря сільради Галину Корнету проголосувало 347 виборців (46,8 відсотка). Другим до «фінішу» прийшов самовисуванець Віктор Кагамлик. Його підтримав – 161 (21,7 відсотка) виборець.

e-max.it: your social media marketing partner