На Кіровоградщині реалізують дев’ять регіональних проектів

, Олена Сідорова

03386На Кіровоградщині за кошти Державного фонду регіонального розвитку у цьому році реалізують девять регіональних проектів. На це область отримає 108 мільйонів гривень, повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 11 червня.

– Уряд прийняв рішення, згідно з яким ми можемо почати використовувати кошти Фонду регіонального розвитку. Хочу зазначити, що це немалі кошти для Кіровоградщини – це більше ста мільйонів гривень з державного і обласного бюджету. Вони підуть на реалізації дев’яти проектів, – наголосив очільник області.

За його словами, реалізовуватимуть проекти у школі в Побузькому Голованівського району, дитячому садку «Зернятко» в Новоукраїнці, навчально-виховному комплексі в Новій Празі Олександрійського району. Крім того, профінансуються роботи і на водопроводі у Долинській, завершення реконструкції міського будинку культури в Олександрії та дороги в обхід Світловодська.

До переліку проектів також входять реконструкція обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, капітальний ремонт дитсадка «Сонечко» у селі Жовтневе Устинівського району, капітальний ремонт операційного блоку обласного онкодиспансеру.
e-max.it: your social media marketing partner