Майже тисячу посадовців покарали через порушення пожежної безпеки

, Олена Сідорова

03396На Кіровоградщині від початку року майже тисячу посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності через порушення пожежної безпеки, повідомив начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Віталій Миронюк сьогодні, 11 червня.

За його словами, в області провели перевірку 816 шкіл і дитсадочків та 61 закладу охорони здоров’я. Нині ці установи ще не усунули близько майже шість тисяч недоліків.

Серед найпоширеніших порушень – несправні автоматичні системи протипожежного захисту, сигнал від цих систем взагалі не виведений на пульт цілодобового спостереження. Крім того, у майже півтисячі будівель не провели вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій. Ще на шести об’єктах несправні системи внутнішнього протипожежного захисту.

Аналогічні порушення знайшли і в лікувальних закладах.

– Враховуючи такий стан справ Управління ДСНС України в області, починаючи з 2017-го року, підготувало і направило до Кіровоградського окружного суду позовні заяви щодо призупинення експлуатації 28 навчальних та 12 лікувальних закладів. Окрім того, від початку року до адміністративної відповідальності за порушення пожежної безпеки притягнули 997 посадових осіб зазначених установ, – наголосив Віталій Миронюк.

фото: ДСНС в області
e-max.it: your social media marketing partner