За минулий рік сім’я Козьякова задекларувала три земельні ділянки, три квартири і будинок

, Ірина Іванова

03409Родина щойно призначеного головного поліцейського Кіровоградщини Романа Козьякова за 2017 рік задекларувала три земельні ділянки загальною площею 24 657 квадратних метрів, три квартири загальною площею 163,83 квадратних метрів і будинок загальною площею майже 56 квадратів.

Зокрема, сам Роман Козьяков є власником земельної ділянки загальною площею 561 квадратний метр. Також у його власності дві квартири у столиці – на 45 квадратів. Ще одна київська квартира на 66,83 квадрата – в іпотеці і придбана у 2016 році.

Житловий будинок на майже 56 квадратів у Бориспільському районі Козьяков отримав у спадщину.

Дружина поліцейського – Людмила Козьякова – має у користуванні 24 096 квадратних метрів землі у Житомирській області, отриманих у спадщину.

Ще одна задекларована Козьяковим квартира на 52 квадрати – у Борисполі.

У власності дружини Козьякова є автомобіль «Mazda CX-5», придбана у кредит торік у січні.

Також родина отримала у спадщину «Skoda Octavia Tour», «Mercedes-Benz E-200» і «Skoda Rapid».

За минулий рік Козьякови заробили понад 600 тисяч гривень за основним місцем роботи та ще більш як півмільйона грошових коштів у спадщину.

Банкам родина головного поліцейського області віддала торік на кредити майже 360 тисяч гривень – за квартиру і два транспортних засоби. Один із яких Козьякови вочевидь продали, бо задекларували 400 000 гривень як дохід від відчуження рухомого майна.

Як повідомляла «КП», Романа Козьякова офіційно на посаді представив голова Нацполіції України Сергій Князєв сьогодні, 12 червня.
e-max.it: your social media marketing partner