Знам'янський дитячий центр реорганізують

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»,

 

Ще з 2011 року триває боротьба за Знам’янський міський Будинок дитячої та юнацької творчості. Тоді міська влада вирішила перепрофілювати заклад у звичайну школу. Про це говорилося у рішенні Знам’янської міської ради від 18 лютого 2011 року № 132 «Про створення позашкільних навчальних закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради». З цього часу пройшло майже півтора року, проте чутки про закриття закладу ширяться містом і досі.

 

Вже наприкінці 2012 року міські чиновники стверджували, що споруда потребує ремонту через відсутність там опалення. Аби Знам’янський міський Будинок дитячої та юнацької творчості не закривали, батьки більше восьмисот дітей почали збір коштів на встановлення у закладі електричного опалення. На все про все зібрали близько 10 тисяч гривень. На зібрані кошти купили конвектори та необхідні інструменти для монтажу конвекторів, тоді ж довелося повністю змінити електропроводку.
У цьому році Знам’янський БДЮТ вистояв, а міський голова Знам’янки Ігор Крижанівський навіть пообіцяв, що до початку нового навчального року там запустять газову котельню. Проте про реорганізацію закладу заговорили знову. Зокрема, на офіційному сайті Знам’янської міської ради розмістили цілий коментар щодо створення позашкільних навчальних закладів нового типу. Після довгого переліку судових позовів та апеляцій у коментарі значиться наступне: «Постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 2.06.2011 року залишено в силі. Ухвала оскарженню не підлягає. Таким чином, на підставі даної Ухвали суду , враховуючи те, що на даний час рішення Знам’янської міської ради залишено в силі, тому до названого рішення вносяться зміни стосовно його подальшого виконання. Це питання виносилося на розгляд сесії Знам’янської міської ради, яка відбулася 31 травня. Депутати підтримали позицію, що дане рішення не передбачає вивільнення приміщень, зменшення годин та навантаження, кількості гуртків. Отже, й хвилюватися батькам 800 дітей, які відвідують Знам’янський міський Будинок дитячої та юнацької творчості та 33 працівники закладу поки що нічого. Проте непокоїть одне – чи стане це рішення остаточною крапкою у «гордієвому вузлі» судових позовів та апеляцій?
Принаймні директор закладу Лідія Гребенюк обіцяє боротися за приміщення закладу та збереження гуртків, а значить і штату працівників, до останнього, а сили їй додає підтримка всіх батьків дітей, які відвідують міський Будинок дитячої та юнацької творчості.

e-max.it: your social media marketing partner