Скандальний аварійний будинок у Кіровограді ремонтуватимуть

, Ірина ІВАНОВА, "КП"

 

Уже кілька тижнів тріщина, що утворилася у стіні будинку №21 по вулиці Академіка Корольова у Кіровограді, не дає спокійно жити його мешканцям. Люди забили тривогу одразу, коли побачили, що руйнація будинку відбувається прямо на очах. Почали звертатися до комунальних служб, органів місцевої влади, аби ті негайно відреагували і почали ремонтувати будинок.

 

Яким чином рятувати п’ятиповерхівку, радилися днями на нараді у заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Чернявського. На ній зібралися керівники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники міської ради, керівники КРЕПу №3, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ПрАТ «Інститут Кіровоградаропроект», мешканці квартир аварійного житлового будинку, яких найбільше торкнулася руйнація.
З’ясувалося, одразу на вимогу мешканців багатоповерхівки та КРЕПу №3 було призначено обстеження технічного стану будинку.
Як повідомив директор ПрАТ «Інститут «Кіровоградагропроект» Петро Довченко, вже зроблено експертний висновок про технічний стан зазначеного житлового будинку. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на його капітальний ремонт. Нею передбачено також підсилення основних конструктивних елементів: укріплення фундаменту та огороджуючих конструкцій. Очевидно, що власники позбудуться своїх погребів, які також вносять свою частку у «розповзання» будинку. Їх буде засипано.
На нараді головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради та керівникам відповідних підприємств було доручено продовжити обстеження внутрішньобудинкових та магістральних мереж тепло-, водопостачання та водовідведення мікрорайону «Черемушки» аби у подальшому не допустити аварійних ситуацій.
Як виконуватимуться ремонтні роботи аварійного будинку керівництво ОДА пообіцяло тримати на контролі.

e-max.it: your social media marketing partner