Суд у Москві продовжив арешт моряку з Кіровоградщини

,

06392Лефортовський районний суд Москви продовжив до 24 квітня арешт 12 українським військовополоненим морякам, у тому числі бійцю з Кіровоградщини – Роману Мокряку, пише УНІАН.

У суді троє суддів розглядають справи українських військових четвірками – у кожній залі засідань по чотири військовополонених. На даний момент оголосили рішення суддів у такому порядку: перша четвірка – Сергій Цибізов, Андрій Оприско, Євген Семидоцький, Роман Мокряк; друга четвірка – Андрій Шевченко, Богдан Головаш, Сергій Попов, Володимир Терещенко; третя четвірка – Михайло Власюк, Денис Гриценко, Андрій Драч, В’ячеслав Зінченко.

Судді заявили, що рішення може бути оскаржене у Московському міському суді.

Нагадаємо, вранці 25 листопада 2018 року Росія заблокувала проходження в Керченську протоку українському буксиру «Яни Капу» і двох катерів, «Бердянськ» і «Нікополь», які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. При виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили вогонь на ураження по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливість проходження через протоку. Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Троє з них отримали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Всі полонені були заарештовані так званим «судом» в Криму, після цього їх перевезли в московські слідчі ізолятори «Лефортово» і «Матроська тиша».

e-max.it: your social media marketing partner