У Кропивницькому презентували проект «Сусідська варта»

,

06470В обласному центрі презентували проект «Сусідська варта», спрямований на створення безпечного середовища через взаємодію поліції з громадою сьогодні, 24 січня, пише CBN.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зазначив, що з обласного бюджету виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень на понад 400 камер відеоспостереження. Це обладнання вже встановили і презентували керівництву області.

– Ми, знаходячись у Кропивницькому, можемо бачити і реагувати на те, що відбувається на в’їзді у Кіровоградську область у Гайвороні, Новгородці чи Великій Висці і так далі, – зазначив Сергій Коваленко.

Проект «Сусідська варта» працює вже в десяти містах України – Луцьку, Рівному, Чернівцях, Вінниці, Борисполі, Полтаві, Кременчуці, Кривому Розі, Хмельницькому та Херсоні.

На будинок встановлюються магнітні замки, домофони та камери відеоспостереження. Також встановлюють замки на підвальні приміщення та горища, закріплюють та закривають каналізаційні люки. У дворах облаштовують інформаційні знаки та дошки оголошень.

Також існують чати в Messenger та Telegram під назвою «Безпечне місто» для спілкування жителів міста та поліції.
e-max.it: your social media marketing partner