Дітям заборонили ходити у нічні клуби без…батьків

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

 

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який забороняє дітям до 16 років перебувати у закладах громадського харчування та сфери розваг після 22.00 без супроводу батьків.

 

Як відомо, Верховна Рада ухвалила цей закон 16 травня.
Законом забороняється дітям віком до 16 років з 22.00 до 6.00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини.
Також закон зобов’язує власників і посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування не пускати у такі заклади в нічний час дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у зазначених закладах тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

e-max.it: your social media marketing partner