Райкович доручив обстежити будинки в епіцентрі вибуху у Кропивницькому

, Наталка Маринець

07076Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив ретельно обстежити будинки, які розташовані поблизу газової заправки, де сталися вибухи.

Він зазначив, що для цього створили спеціальну комісію, в склад якої входять квартальні, працівники міських управлінь з надзвичайних ситуацій, архітектурно-будівельного контролю, капітального будівництва.


«Вони обстежать кожен будинок, і визначать ступінь пошкодження. Щоб ми, коштом міського бюджету, змогли допомогти людям. Члени комісії працюватимуть до понеділка. Якщо раптом чийсь будинок пропустять, обов’язково повідомте на «Гарячу лінію»! Сам на сам з бідою не залишимо», – пише на своїй сторінці у Facebook Андрій Райкович.

Водночас міський голова звернувся до надзвичайників з проханням перевірити всі заправки міста, особливо ті, що знаходяться в житлових кварталах і біля соціальних закладів нашого міста.

 

Нагадаємо, 27 березня, на вулиці Київській сталося сім вибухів через горіння трьох автомобілів із зрідженим газом. Внаслідок цього загорілися поряд розташовані 10 легкових автомобілів, п’ять вантажівок і будівлі колишньої СТО.


Від пожежі та вибуху постраждали чотири особи.

Пожежу локалізували о 20:55, о 22:45 – ліквідували.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович і начальник обласної поліції Роман Козьяков прокоментували вибухи.


Поліція Кіровоградської області відкрила кримінальне провадження через вибухи.

 

У прокуратурі області зазначили, що вибухи автоцистерн у Кропивницькому сталися через порушення техніки безпеки

e-max.it: your social media marketing partner