На Кіровоградщині заборонили вилов риби і раків

, Наталка Маринець

07116У Кіровоградській області заборонили вилов риби в нерест і раків під час линьки. Відповідні накази управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області видало 18 березня.

Зокрема, заборонено промислове, любительське і спортивне рибальство під час нересту риби у річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня, у водосховищах – з 1 квітня до 9 червня, у придаткових системах річок – з 1 квітня до 29 червня.

Також заборонили будь-який вилов раків в період виношування ікри та першої линьки з 1 квітня по 30 червня. І з 25 серпня по 30 вересня – у період другої линьки.

Водночас в управлінні зазначають, що на заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою, або спінінгом у визначених місцях з обов’язковим дотриманням правил любительського і спортивного рибальства.

В управлінні уточнюють, порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

e-max.it: your social media marketing partner