На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття премії Сухомлинського

, Наталка Маринець

07117У Кіровоградській області оголосили конкурс на здобуття щорічної обласної педагогічної премії імені Сухомлинського, повідомляють в управлінні освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Премію присуджують на конкурсній основі працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності.


Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висувають кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально повинні подати секретарю конкурсної комісії біографічну довідку і довідка про трудову діяльність, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності із зазначенням конкретних заслуг, копії паспорта, ідентифікаційного коду, згоду на збір та обробку персональних даних.


Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно.


У разі висування кандидатур громадськими організаціями, до документів додається експертна оцінка, надана методичними кабінетами управлінь освіти чи іншими закладами галузі освіти.


До участі у конкурсі не допускаються ті, кому уже присуджували премію раніше.


Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 1 травня за адресою: вул. Дворцова, 32/29, Кропивницький, 25022 (управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації).


За довідками звертатися за телефоном: (0522) 24-03-39.

e-max.it: your social media marketing partner