Приютівська громада придбала сучасний грейдер

, Ірина Іванова

07168Приютівська обєднана територіальна громада придбала новий сучасний грейдер із відвалом, повідомляють на сайті громади.

Власної техніки для виконання даних робіт селищна рада раніше не мала. Орендні послуги виробничої машини, здатної швидко і ефективно виконувати транспортувальні, земляні та будівельні завдання є дорогими і часто неприйнятними для бюджету громади. Проте для керівництва Приютівської громади придбання грейдера було одним серед пріоритетних питань, яке на сьогодні вже вирішено.

Насамперед, закупівля спрямована на поліпшення стану доріг комунальної власності та доріг загального користування, очищення їх від снігу, дозволить швидше реагувати на поточні проблеми, не допускати руйнування дорожнього покриття, а також зекономити бюджетні кошти.

Спеціалізована техніка раніше не була у вжитку, виконана в стандартній комплектації, відповідає державним стандартам та екологічним нормам. Експлуатаційна вага автогрейдера BGD-140 становить 13 500 кілограмів, потужність двигуна – 110 кВт.

Закупили грейдер за 2 мільйона 600 тисяч гривень.

Його вже доставили в громаду. Очільник громади Андрій Коломійцев особисто перевірив техніку та переконався у доцільності придбання виробничої машини.
e-max.it: your social media marketing partner