Опікуни та прийомні батьки з Кропивницького можуть відправити своїх дітей на відпочинок до США

, Ірина Іванова

07174Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, запрошують відвідати Сполучені Штати, пише CBN.

Як розповіла CBN директор комунального закладу «Дитячий будинок “Наш дім”» Наталія Вінницька, в Україні багато років працює благодійний фонд «Юні Брідж». За його допомогою діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з України двічі на рік відпочивають і оздоровлюються в Америці. Протягом місяця-півтора вони живуть у звичайних американських сім’ях, спілкуються з однолітками, вивчають англійську мову, відвідують різноманітні заходи.

За три роки, впродовж яких «Наш дім» співпрацює з фондом, в Америці побували 25 вихованців дитячого будинку. Цього року збираються перелетіти Атлантику ще 18 хлопчиків та дівчаток, які виховуються у комунальному закладі.

У 2019-му можливість безкоштовно відправити на оздоровлення та відпочинок за кордон дітей також отримали опікуни та прийомні батьки Кропивницького.

За програмою «Гугліелмос Хоуп, Інк.» діти відвідуватимуть музеї мистецтв, науки та історії, парки розваг, зоопарки, концерти, спортивні змагання, братимуть участь у відзначенні національних свят, здійснять із американськими родинами поїздки до родичів, побувають у різних цікавих місцях тощо.

Все, що діти побачать і де побувають, сфотографують і розмістять у фотоальбомі.

Більш детальну інформацію можна отримати в уповноваженої особи благодійного фонду «Юні Брідж» Тетяни Волосян або Юлії Холодовської з ГО «Відповідальне батьківство».
e-max.it: your social media marketing partner