«Укрзалізниця» вимагає 380 мільйонів за припинення руху поїздів під час розширення арки в Кропивницькому

, Ірина Іванова

07234«Укрзалізниця» оцінила свої збитки від припинення руху поїздів під час розширення арки в Кропивницькому в 380 мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю «УЦ» заявив міський голова обласного центру Андрій Райкович, пише CBN.

– Я звертався з листами до керівника «Укрзалізниці», звернувся до чинного Президента з проханням надати нам допомогу у вирішенні цього питання, – розповів він. – Поки все у стадії переговорів. Рішення, які пропонують в Одеській залізниці, нас не задовольняють, вони пропонують тимчасове «вікно» на початку осені, з 15 вересня. Ми будемо робити і 15 вересня цю роботу, якщо ніяк інакше не вирішиться, але це вже період ризиків. Набагато краще було б раніше, ми готові, монтується тіло арки.

Проблема, за словами мера, не лише в термінах.

– В останньому листі від «Укрзалізниці» кажуть про збитки у 80 мільйонів гривень, які підприємство отримає від зміни маршрутів руху пасажирських поїздів або їх скасування, – зазначив Андрій Райкович. – Далі, на час проведення робіт є технічна можливість 16 пар вантажних поїздів перенаправити, а 13 пар треба залишити без руху, орієнтовна сума збитків – 300 мільйонів гривень. Сума зростає навіть не в арифметичній прогресії. Ми говорили спочатку про 67 мільйонів, потім про 310, зараз вже про 380.

Нагадаємо, в обласному центрі обмеження руху в обох напрямках вулицею Ельворті через реконструкцію арки відтермінували через зміни в проектно-кошторисній документації. Раніше його планували обмежити з 8 квітня.
e-max.it: your social media marketing partner