Голова ОДА закликав забезпечити правопорядок під час другого туру виборів

, Ірина Іванова

07262Голова Кіровоградської облдержадміністрацїі Сергій Кузьменко закликав організувати на території області безпечне і прозоре проведення другого туру президентських виборів, які відбудуться 21 квітня.

Зокрема, Сергій Кузьменко звернувся до представників правоохоронних органів з проханням забезпечити правопорядок на виборчих дільницях у день голосування, до Державної служби з надзвичайних ситуацій – приділити увагу питанням безпеки виборців.

– Перший тур виборів Президента України, за оцінками міжнародних спостерігачів, відбувся демократично, чесно, прозоро, – зауважив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. – Звертаюся до всіх відповідальних за організацію другого туру виборів: ми повинні забезпечити можливість громадянам зробити свій вибір вільно, безпечно і в комфортних умовах.

Голова облдержадміністрації також доручив керівникам територій, які разом із ЦВК відповідальні за організацію виборів у регіонах, виконати відповідну роботу в повному обсязі.

– Сподіваюся, що протягом тижня, який залишився до голосування, дії команд будуть коректними і змістовними, – зауважив Сергій Кузьменко, звертаючись до представників політичних команд кандидатів.

фото: облдержадміністрація
e-max.it: your social media marketing partner