Нових робочих місць побільшає

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

 

Обласна рада прийняла рішення про затвердження Програми зайнятості населення Кіровоградської області на період до 2017 року.

 

Програма прийнята для виконання завдань щодо зайнятості населення області на період до 2017 року; концентрації діяльності обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України в області на вирішенні актуальних завдань, спрямованих на забезпечення регулювання ринку праці. А також підвищення економічної активності населення, створення умов для забезпечення повної, продуктивної і вільно обраної зайнятості та соціального захисту населення від безробіття, здійснення соціального захисту тимчасово непрацюючих та підтримки неконкурентоспроможних на ринку праці громадян.
Як вважають депутати, прийняття рішення сприятиме збереженню діючих, відновленню та створенню нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях, забезпеченню зайнятості сільського населення, розширенню самостійної зайнятості населення і розвитку підприємницької ініціативи, сприятиме підготовці робочої сили, професійний склад і кваліфікаційний рівень якої відповідає потребам ринку праці області.
Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров, одним із основних акцентів документу є навчання безробітних новим спеціальностям, зокрема — кільком одночасно.
За його словами, у програмі передбачено створення 6-7 тисяч нових робочих місць щорічно.

e-max.it: your social media marketing partner