У Кіровограді добудують лікарню, у Новоархангельську - газопровід

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

 

Депутати обласної ради ухвалили зміни до рішення обласної ради від 21 грудня 2012 року № 421 «Про обласний бюджет на 2013 рік».

 

За це питання проголосувала більшість із присутніх депутатів. Необхідність внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік пояснюється призначенням позачергових виборів Червонодолинського, Куйбишевського (Бобринецький район), Овсяниківського, Бережинського (Кіровоградський район) та Войнівського (Олександрійський район) сільських голів. Передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 254,8 тисяч гривень.
Крім цього, цим рішенням затвердили розпорядження голови облдержадміністрації від 25 квітня 2013 року, згідно з яким внесено зміни до доходів та видатків бюджету розвитку обласного бюджету на поточний рік за рахунок субвенцій з міського бюджету Кіровограда у сумі 300 тисяч гривень на фінансування, будівництва хірургічного корпусу лікарні швидкої медичної допомоги у м. Кіровограді. А от 38 тисяч гривень районного бюджету Новоархангельського району – на фінансування будівництва газопроводу-відводу високого тиску до смт Новоархангельськ.
Залучено і частину вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету, що склався станом на початок року, у сумі 821,5 тисяч гривень.
Також за зверненнями головних розпорядників коштів здійснили перерозподіл коштів між функціями та поточними і капітальними видатками в межах загального обсягу затверджених для цих головних розпорядників бюджетних призначень.

e-max.it: your social media marketing partner