Почуйте нас – ми мерзнемо! У Світловодську мітингуватимуть через відсутність тепла

, Наталка Маринець

09839Жителі Світловодська зберуться на акцію протесту на центральній площі перед виконкомом у неділю, 10 листопада і в середу, 13 листопада. У місті досі не розпочали опалювальний сезон.

«Мирна акція протесту. Флэш-моб #світловодськ #вкраденетепло або почуйте нас ми мерзнемо! Всі хто турбується за тепло в оселях, садочках, лікарнях і школах долучайтеся ! Лікарі, вчителі, батьки з дітьми, молодь і дорослі! З собою мати атрибути (ковдри, пледи, термоси з чаєм і чашки, малюємо плакати !)», – пише організатор акції, депутат міськради Андрій Маліцький.


У неділю акція розпочнеться о 12:00, а в середу – об 11:00.


У «Світловодськпобуті», яке здійснює теплопостачання у місті зауважують, що для початку опалювального сезону підприємство має сплатити НАК «Нафтогазу-України» понад 21 мільйон гривень.


«Загальна заборгованість споживачів СП-ТОВ «Світловодськпобут» на 5 листопада становить 48 мільйонів 871 тисячу гривень, з них населення – понад 39 мільйонів, вільні приміщення – трохи більше двох з половиною мільйонів, КП «Добробут» 2 мільйони 540 тисяч, інші споживачі – 3 мільйони 748 тисяч гривень. Тому, в черговий раз, просимо найближчим часом сплатити борг за теплопостачання, адже кожна сплачена вами гривня – це крок до початку опалювального періоду у місті», – звертаються на підприємстві.


Як повідомляла «КП», у Світловодську досі не розпочався опалювальний сезон через зміну складу засновників СП ТОВ «Світловодськпобут», яке є єдиним теплопостачальним підприємством у місті.

 

Нагадаємо, у Світловодську, рейдери захопили підприємство. Прокуратура вимагає скасувати реєстрацію власності «Світловодськпобуту».  У рейдерстві і службовому підробленні підозрюють міського голову Валентина Козярчука.


У Світловодську живе 44 тисячі 857 осіб.

e-max.it: your social media marketing partner