На Кіровоградщині нагородили переможців премії «Духовний скарб Кіровоградщини»

, Наталка Маринець

09910У Кіровоградській області відзначили переможців обласної премії у галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини» вчора, 7 листопада.

Переможців обирали шляхом таємного голосування.

У номінації «За популяризацію національної культури, фольклорної спадщини, збереження і збагачення народного мистецтва» переможцем став Анатолій Телкова – керівник народного аматорського театру Новоукраїнського районного центрального палацу культури «Ювілейний».

У номінації «За вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини» кращим визнали Віктора Маруценка – зберігача фондів музею історії Долинського району.

У номінації «За внесок у розвиток бібліотечної справи» перемогу здобула Світлана Тимків – директор міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького.

У номінації «За внесок у розвиток професійного музичного, театрального, хореографічного, фото- та кіномистецтва» переміг Євген Скрипник – артист-провідний майстер сцени театру Кропивницького.

– Вперше в життя подібного роду у мене нагорода, дуже неочікувано, я не знав, що відбулось подання, ініціатива була дирекції театру. Дуже приємно, дуже тепло, що насправді ти важиш щось для цієї області, і твій вклад в культуру, внесок щось важить, – сказав Євген Скрипник.
e-max.it: your social media marketing partner