Власівка хоче приєднатися до Полтавської області

, Наталка Маринець

09972Селище Власівка Світловодського району хоче приєднатися до Полтавської області. Відповідний проект рішення про відокремлення селища з Кіровоградської області і прийняття його до Полтавської розглянули на сесії Кременчуцької райради у п’ятницю, 15 листопада. Про це пише «Кременчуцька газета».

Відповідний проект підготував депутат райради Дмитро Колотієвський. Він заявив, що раніше Власівка була у складі Полтавщини.

– Слід відновити історичну, політичну, географічну, стратегічну справедливість. Це був наш район. Наприклад, їх центральна райлікарня аж у Знам’янці, а Кременчук ближче. Я сам вихідець звідти і питання вивчив. Тому ініціюю звернення, – заявив Дмитро Колотієвський.


Селищний голова Анатолій Бабаченко заявив, що Власівку передали до Кіровоградщини у 1963 році.


– Ми одні в Кіровоградській області на лівому березі. Всі наші зв’язки пов’язані з Полтавщиною і Кременчуком. У 1998 році ми проводили референдум і 97% осіб було за приєднання до Полтавщини. Зараз іде реформування, сподіваємось, що ми повернемося додому, – сказав селищний голова.


Депутати Кременчуцької райради вирішили звернутися до Полтавської облради, аби там ініціювали питання зміни територіального устрою до Верховної Ради України.

e-max.it: your social media marketing partner