Кропивничан закликають розрахуватися за тепло, щоб місто не лишилося без газопостачання

, Наталка Маринець

10051У Кропивницькому споживачам газу нарахували 62 мільйони гривень за тепло, сплатили лише 27 мільйонів, а це 44% від необхідної суми. У мерії наголошують, ситуація з розрахунками за спожите тепло в місті критично низька, це може призвести до відключення газопостачання у Кропивницькому.

– Газ – це товар, за який необхідно вчасно розраховуватись. Міський голова звертався до населення ще до нового року з проханням передбачити в своїх бюджетах кошти на своєчасні розрахунки, врахо­­вуючи, що будуть святкові витрати, значно більші, ніж зазвичай. На жаль, це почули далеко не всі. Але настав час розрахунку. В іншому випадку є загроза припинення газопостачання міста, – зауважив заступник міського голови Олександр Мосін.

Він доручив керівникам управляючих компаній повторно звернутися до мешканців багатоквартирних будинків із проханням якнайшвидше погасити заборгованість за спожите тепло.

У свою чергу заступник міського голови Андрій Паливода зауважив, що першими мають розраховуватися ті, хто отримує монетизовану субсидію.

– Тих, хто отримує гроші за субсидію і не розраховується за комунальні послуги, згідно з законодавством, позбавлять субсидії, – сказав Андрій Паливода.
e-max.it: your social media marketing partner