Жителі області самі обиратимуть кращих учителів на національну освітянську премію

,

10220Не зважаючи на те, що карантин вніс суттєві корективи в освітній процес, в Україні все ж розпочався новий сезон щорiчної нацiональної премiї для вчителiв-агентiв освiтянських змiн – Global Teacher Prize Ukraine. Поки педагоги й учні прилаштовуються вчити і вчитися дистанційно, батьки можуть запропонувати кандидатуру кращого вчителя на здобуття найпрестижнішої національної освітянської премії.

20 березня стартував перший етап – номiнацiя учасникiв та заповнення анкет. Вiн триватиме до 1 серпня 2020 року.

Мета акцiї – привернути увагу до важливостi освiти та ролi вчителiв, пiдняти престиж та популяризувати професiю вчителя, надихнути педагогів на використання сучасних методик та долучити їх до свiтової освiтянської спiльноти, зазна­­чають органiзатори.

Переможця української премiї оголосять у Мiжнародний день учителя 3 жовт­­ня. Головний приз для переможця – 250 тисяч гривень.

Нацiональна премiя Global Teacher Prize Ukraine проходить вже третiй рiк поспiль за iнiцiативи громадської спiлки «Освiторiя». За цей час у конкурсi взяли участь 5 486 українських вчителiв.

– Поки країна призвичаюється жити у новiй для нас усiх реальностi, прошу батькiв, школярiв – не забудьте про своїх учителiв. Педагоги потребують уваги та пiдтримки. Переконана, серед ваших наставникiв є найкращi у свiтi вчителi. I вони заслуговують на вашу вiдзнаку. Зараз педагоги активно ведуть дистанцiйнi уроки, розробляють навчальнi плани i їм, як зав­жди, нiколи подумати про себе. Номiнуйте своїх учителiв. Педагоги, вiдкиньте зайву скромнiсть – номiнуйтеся! – закликала куратор освiтньої премiї Global Teacher Prize Ukraine телеведуча Наталiя Мосейчук.

Номінувати вчителя можна на сайті: globalteacherprize.org.ua

текст: Любов Попович

фото: ілюстрація
e-max.it: your social media marketing partner