У Кропивницькому з перинатального центру виписали четвірню

, Наталка Маринець

10225Із перинатального центру обласної лікарні виписали дівчат-близнючок, які народилися місяць тому. Лікарі кажуть, народження четвірні – це вперше за історію медичного закладу. Батьки дівчат – Владислав і Анастасія Валіхновські назвали донечок Вікторія, Єлизавета, Мілослава і Діана.

– З однією дитиною було б, мабуть, дуже легко. Навіть не уявляємо, як це. Дівчатка абсолютно різні, вже показують характер. Ліза активна – ручками, ніжками махає. Міла також показує характер – їй не зручно лежати, починає плакати. Діана і Віка більше схожі одна на одну, просять уваги, – розповідає Анастасія.

Дівчата народилися передчасно на 32 тижні. Жінці зробили кесарів розтин.

– При народженні вага діток була від 1760 до 1800 грамів, зараз – 2600-2700. У лікарні немовлята пробули місяць. І дітки, і мама почуваються добре, – каже завідуюча перинатальним центром Тетяна Мітєва.

Багатодітна родина живе в орендованій двокімнатній квар­­тирі. Там уже є два дитячих ліжечка, двомісний візочок. Їх родині подарували небайдужі.

10226– Дякуємо за фінансову підтримку, за подарунки. Тепер у нас є ліжечка, візочок та інші необхідні речі. Дякуємо лікарям за їхній професіоналізм і увагу. Дякую коханій дружині! Не уявляю життя без неї і донечок, – каже Владислав.

Допомагатимуть доглядати дітей бабусі і дідусі дівчат.

– Це не просто щастя, а ейфорія – одразу четверо внучок. На руки ще не брав, поки в лікарні були, але хочеться. Вдома допомагатимемо всім, чим треба і чим зможемо, – каже один із дідусів Володимир Гончаренко.

Родина радіє, що нарешті всі вдома. Облаштовуються в квартирі, звикають до того, що вдома їх шестеро, і мріють про власний будинок.

– Хочеться, щоб було мінімум три кімнати у будинку. Дворик, щоб зробити там майданчик для діток. Щоб поруч були дитсадок і школа, – ділиться Владислав.

фото: Ігор Демчук
e-max.it: your social media marketing partner