Компанія «ТАС Агро» допомагає боротися з коронавірусом на Кіровоградщині

,

10292Наразі поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні та світі продовжується. В Україні офіційно підтвердили більше дев’яти тисяч випадків зараження коронавірусом, на території держави тимчасово обмежили освітні процеси та масові заходи. Більше трьох сотень хворих виявили на Кіровоградщині. Всі зусилля соціально відповідальних підприємств зараз зосереджені на допомозі місцевим медичним закладам. Лікарі Кіровоградської області як ніколи потребують додаткової допомоги аграріїв, адже стан та готовність до пандемії медичних закладів, на жаль, є недостатнім та залишає бажати кращого.


Відповідальну місію підтримки лікарень, амбулаторій та ФАПів Гайворонського та Новоархангельського районів Кіровоградщини однією з перших взяла на себе компанія «ТАС Агро», до складу якої входять господарства, які працюють на цих територіях.


10293Нещодавно підприємство «ТАС Агро Південь» надало цільову допомогу Гайворонській центральній районній лікарні – 80 000 гривень. Крім того, гостро постало питання недостачі паливно-мастильних матеріалів для здійснення виїздів до хворих, але завдяки фінансовій підтримці «ТАС Агро Південь» і Благодійного фонду Сергія Тігіпка це питання оперативно вирішили.


– Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в світі та стрімке поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні, медичні заклади потребують додаткової підтримки, яку, на жаль, не завжди може забезпечити держава. На наше прохання Благодійний фонд виділив для лікарні вкрай необхідні кошти, які будуть використані на придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту та дистанційних термометрів. Особисто я та всі лікарі нашого закладу дуже вдячні компанії «ТАС Агро» та Благодійному фонду Сергія Тігіпка за організацію оперативної допомоги для Гайворонської центральної районної лікарні, – зазначає головна лікарка Гайворонської центральної районної лікарні Зоя Головко.


Голова Гайворонської районної ради Дмитро Грабовий підтримує ініціативу місцевих аграріїв.


– Сьогодні система охорони здоров’я в регіонах України не може повністю протистояти коронавірусу. На мою думку, всі, хто мають змогу, повинні об’єднатися і надати підтримку нашим медикам, які опинилися з цією величезною проблемою сам на сам. Господарство «ТАС Агро Південь» робить добру справу, фінансово підтримуючи гайворонську лікарню. Наша громада не вперше співпрацює з «ТАС Агро Південь» та Благодійним фондом Сергія Тігіпка і мені приємно розуміти, що агрохолдинг не забуває та піклується про наш регіон і сільські громади вже багато років, – сказав він.


10294Днями і Новоархангельська центральна районна лікарня отримала цільову допомогу від господарства «ТАС Агро Центр».


– Наша лікарня і центр первинної медицини давно співпрацюють із компанією «ТАС Агро» та Благодійним фондом Сергія Тігіпка, ми знаємо, що завжди можемо розраховувати на стабільну підтримку з боку директора господарства та керівництва агрохолдингу. Цього разу ми звернулися за допомогою на випадок спалаху пандемії коронавірусної інфекції. На наше прохання господарство придбало та поставило до лікарні необхідні медикаменти і засоби індивідуального захисту. Оскільки конкретного препарату або вакцини від коронавірусу досі не існує, вирішили поповнити запаси ліків для симптоматичної терапії, наприклад, для боротьби з підвищеною температурою, проти кашлю, дихальної недостатності тощо. Наші лікарі особливо вдячні за засоби індивідуального захисту, яких зараз критично не вистачає. Весь персонал Новоархангельської лікарні дякує компанії «ТАС Агро» та Благодійному фонду Сергія Тігіпка за організацію оперативної допомоги у придбанні вкрай необхідних сьогодні лікарських препаратів, – сказала головна лікарка Олена Прийма.


Голова Новоархангельської РДА Олександр Маличенко підтримує ініціативу місцевих аграріїв.


– Як відомо, в Кіровоградській області вже зафіксовано понад три сотні випадків зараження, тому наш опорний центральний медичний заклад має бути готовим та повністю забезпеченим всіма необхідними препаратами та засобами захисту. Я щиро дякую підприємствам, що долучилися до доброї справи, адже саме завдяки їм придбали засоби індивідуального захисту для наших лікарів. Зокрема, вагому підтримку медикам та жителям, які потребують допомоги під час карантину, надали господарство «ТАС Агро Центр» та Благодійний фонд Сергія Тігіпка. Компанія «ТАС Агро» стабільно та систематично підтримує наш регіон вже багато років. Сьогодні для Новоархангельського району вкрай важливо працювати з такими партнерами, аби мати змогу запроваджувати спільні соціальні проекти на благо громади, – наголосив очільник району.


Також представники «ТАС Агро» забезпечили медичні пункти, ФАПи та амбулаторії Новоархангельського та Гайворонського районів Кіровоградщини засобами індивідуального захисту та інформаційними плакатами з протидії розповсюдження коронавірусу. Компанія підтримує малозабезпечених пайовиків компанії, які знаходяться у групі ризику та не мають змоги повністю захиститися у цей складний період пандемії. В умовах карантину малозабезпечені пайовики компанії особливо вразливі, тому керівництво «ТАС Агро» забезпечило їх необхідними продуктами довготривалого зберігання.


Агрохолдинг справно дбає і про своїх співробітників. На території підприємств «ТАС Агро» діє режим контролю температури за допомоги спеціальних дистанційних термометрів. Працівників забезпечили не тільки багаторазовими масками та медичними рукавичками, а й дезінфекційними засобами, дефіцит котрих гостро відчувається в усіх регіонах України.


Компанія «ТАС Агро» закликає дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я і не піддаватися паніці. Бережіть себе і будьте здорові!

1029510296

e-max.it: your social media marketing partner