«Європейська солідарність» передала другу партію захисних костюмів медикам Кіровоградщини

, Наталка Маринець

10332Територіальна організація «Європейська солідарність» передала 700 комплектів медикам області від фонду Петра Порошенка. Комплекти отримали обласна лікарня, міські лікарні у Кропивницькому, Світловодську, Знам’янці, Олександрії, обласний госпіталь для ветеранів, районні лікарні у Малій Висці і Добровеличківці.


– У нас в інфекційному відділенні 11 людей, із них семеро з пневмоніями, один чоловік із коронавірусом. Стан усіх хворих задовільний. Благодійна допомога нам знадобиться для захисту медичних працівників, – каже заступник головного лікаря Маловисківської центральної районної лікарні Василь Боюк.


Костюми сертифіковані, європейського стандарту, із водонепроникного матеріалу. Рукава на резинках, а шви проклеєні, щоб під тканину не потрапляли інфекції. Костюми лікарі мають змінювати як мінімум тричі на день.


– Допомагати потрібно пацієнтам – це без питань. Але важливо зберегти життя і здоров’я наших співробітників. Тому що, якщо буде масове захворювання працівників, це може вибити наш заклад із лікувального процесу, – каже лікар Центральної міської лікарні в Кропивницькому Олександр Артюх.


Європейська солідарність підтримує у цьому лікарів, тому ініціює позачергове засідання Верховної ради. Під час нього депутати мають розглянути законопроект про страхування медиків.


– Дуже багато інфекційних захворювань, які виникають у медичних працівників під час їхньої професійної роботи. Тому ми вважаємо, що це дуже необхідно. Всі країни світу страхують своїх медичних працівників. Тому це гарантія держави, я вважаю, що це необхідно – каже головний лікар обласної лікарні Лариса Андреєва.


Усього, аби убезпечили лікарів від зараження інфекцією, від фонду Порошенка Європейська Солідарність передала лікарям країни 130 тисяч захисних костюмів.


– Сподіваюсь, уряд України зробить все можливе для того, щоб виробництво таких захисних костюмів було і в Україні, щоб можна було з одного боку забезпечити роботою українців, а з іншого – мати можливість достатнього захисту для медичних працівників. Оскільки медичні працівники потребують і захисту у вигляді костюмів, і у вигляді соціальної реальної підтримки – заробітні плати, доплати за роботу в таких умовах, – підкреслив керівник обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Коваленко.

 

103331033410335

e-max.it: your social media marketing partner