На Кіровоградщині може залишитися чотири райони

,

10423Міністерство розвитку громад і територій оприлюднило проекти майбутніх районів України. Пеpедбaчaється, щo Кіpoвoгpaдськa oблaсть буде пoділенa нa чотири paйoни: Кpoпивницький, Нoвoукpaїнський, Oлексaндpійський та Голованівський.

Проект формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області і Автономній республіці Крим – Мінрегіон уже направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

– За планом реформи, до середини липня цього року передбачаємо, що Верховна Рада прийме постанову про утворення в Україні нових районів. У зв’язку з цим, уже зараз треба розуміти, як після ліквідації нинішніх і створення нових районів будуть реорганізовуватися місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, як вирішуватимуться між ними питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань, – прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.
e-max.it: your social media marketing partner