Партію «Сила і честь» на Кіровоградщині очолив Олександр Скляревський

,

10442Кіровоградську обласну організацію політичної партії «Сила і честь» очолив Олександр Скляревський. Таке рішення прийняли члени правління на конференції в регіональній торгово-промисловій палаті 13 червня.

Олександр Скляревський – колишній правоохоронець, полковник поліції в запасі, учасник АТО, учасник бойових дій, має вищу освіту за спе­­ціальністю «Право».

Він активно займається громадською діяльністю, зокрема є засновником та головою громадської організації правоохоронців «Щит», керівник обласного осередку «Українська військова організація», заснов­ник та один із керівників «Союзу патріотів Кіровоградщини», засновник та голова федерації греплінгу та текболу в Кропивницькому, президент спортивного клубу «АРЕС», волонтер «Центру сприяння соціальної адаптації учасників АТО».

За словами новообраного голови, в цій організації будуть лише ті люди, які готові працювати на благо інших.

До складу правління увійшли також Олександр Приходько, Юлія Орлова, Олена Сідорова, Ігор Поліщук, Тетяна Дашковська, Ігор Литвин.

«Сила і честь» – перша в Україні ідеологічна партія, яка поділяє принципи демократичного консерватизму. Її очолює політичний та громадський діяч Ігор Смешко. Партія не є олігархічною.
e-max.it: your social media marketing partner