Жителі Інгуло-Кам'янки, що у Новгородківському районі, вимагають виділити їм землею

, КП

10478Із такими вимогами вони мітингували під облдержадміністрацією 30 червня. Селяни скаржаться, їм не дають паї у власність. На земельні ділянки написали заяви 170 із 350-ти жителів Інгуло-Кам’янки. Втім так і не отримали.

– Нам не можуть виділити законні два гектари землі. У сільраді кажуть, що немає ділянок. А ті, що є – в оренді і засіяні. Запропонували розділити пасовища. Але на сходці громади вирішили, що не будуть розпайовувати. Оскільки в селі роботи немає, люди живуть за рахунок утримання худоби. Її ж треба десь випасати. Але нам треба ще й ці два гектари, – каже житель села Олександр Борщов.

До людей з облдержадміністрації так ніхто і не вийшов. Тому вони вирішили піти до посадовців. Хотіли зустрітися з заступником голови ОДА Ігорем Кузьміним. Однак він був на нараді.

– Нам сказали, що він на нараді. Скільки часу вона триватиме – не знають. Пообіцяли повідомити про нашу ситуацію. Ми приїхали, щоб нас почули і допомогли вирішити це питання. Але, якщо нас не почують, будемо звертатися у прокуратуру, до президента, – говорить Олександр.

У сільській раді людям радять звернутися до держгеокадастру.

– У підпорядкуванні сільської ради є комунальні землі, але там дерева, каміння. Ріллі немає. Є тільки пасовища. Інші землі – державні, – прокоментувала «КП» очільниця села Віта Липкан.


e-max.it: your social media marketing partner