Жителі Новоархангельська потерпають від постійних перебоїв із водопостачанням

,

10555Мешканці будинку по вулиці Слави, 31 у селищі Новоархангельськ уже понад місяць виживають без водопостачання у спеку. З цим питанням люди не раз зверталися до місцевої влади, але та розводить руками.

Скарги щодо проблеми з водопостачанням жителі Новоархангельська надсилали і на урядову гарячу лінію, і на гарячу лінію голови Кіровоградської ОДА. Запитів було дуже багато, всі вони приймалися, реєструвалися, а результатів – жодних.

– Я живу на другому поверсі, – розповідає мешканець будинку Вік­тор Сербин. – Вода з душу інколи починає капати, але лише якщо він опущений на підлогу. У людей на першому поверсі біжить цівочкою. За день могло накапати декілька відер води. Ось зранку я набрав стільки, що навіть вистачило попрати. Але ж нормального водопостачання вже місяць немає. На деяких мешканців будинку впливає їхнє керівництво на роботі, аби не роздмухували скандал. Для них робота важливіша, тому й мовчать. Люди вже зневірилися від того, що жодного механізму впливу на вирішення цієї проблеми немає.

Мешканець будинку називає конкретні прізвища, від яких люди чекають допомоги і підтримки, – це селищний голова Новоархангельська Юрій Шамановський та директор комунального підприємства «Новоархангельське ЖКГ» Олександр Федоров.

– Річ у тім, що всі наші заяви, куди вони б не були направленні, надходять до Новоархангельської РДА. Але все це закінчується формальною відпискою, – каже Віктор Сербин.

Працівники Новоархангельсь­кого житлово-комунального господарства селянам порадили самостійно бити свердловину.

– Вода з’явилася кілька днів тому, але з 20 липня її знову вим­к­нули. Причиною попереднього відключення був ремонт водонапірної башти, а що цього разу – не відомо. Ми направили звернення до селищної ради і чекаємо офіційну відповідь від голови щодо вирішення цієї проблеми. Інформацію на область мають подати до 31 липня, – повідомили «КП» у Новоархангельській районній державній адміністрації.

Проблему з водопостачанням визнають у Новоархангельській селищній раді, кажуть, на водогоні часто стаються пориви.

– Стався серйозний порив водогону. Відремонтували, але до часу, що витратили на ремонт, додалася ще доба, поки три водонапірні башні набралися водою. В суботу, 17 липня, водопостачання повністю відновили, – повідомив заступник селищного голови Микола Бурдига.

Люди планують збиратися і йти на особисту зустріч до голови райдержадміністрації з приводу якості водопостачання.

текст: Аміна Клюй
e-max.it: your social media marketing partner