У Кропивницькому пішов із життя колишній фотокор «Кіровоградської правди» Валерій Лебедик

, КП

10573Його життя обірвалося на 68-му році. Він тривалий час боровся з раком легень. Валерій Лебедик багато років працював фотографом у «Кіровоградській правді», лауреат міських, обласних та всеукраїнських премій. Редакція «КП» висловлює співчуття рідним і близьким.

– Колектив «Кіровоградської правди» спіткала тяжка втрата – пішов у вічність колишній фотокореспондент газети Валерій Петрович Лебедик. Життя відміряло йому дуже мало – лише 67. Останні роки Валерій Петрович боровся з тяжкою недугою, але та видалася невмолима... Великий оптиміст і життєлюб, навіть коли самому було дуже важко, завжди умів підтримати і підбадьорити. Валерій Петрович любив людей і любив життя. Добрий і щирий, був із тих людей, з якими комфортно з перших хвилин знайомства. Хороший друг, колега, чоловік і батько. Бог забирає кращих... Сумуємо і щиро співчуваємо рідним і близьким, – сказала головний редактор «КП» Любов Попович.

 

Прощання відбудеться 1 серпня о 12:00 у Кафедральному Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (вулиця Велика Перспективна, 74, навпроти спортшколи).

e-max.it: your social media marketing partner