Найближчим часом в Олександрії відкриють сучасний кінотеатр

,

10604Колишній кінотеатр «Жовтень» невдовзі планують відкрити для олександрійців. Приміщення, яке багато років знаходилося у занедбаному стані, скоро перетвориться на розважальний комплекс «Кіно Club» – два кінозали з новітнім обладнанням, сучасний дитячий центр і зона фаст-фуду. Це те, що у першу чергу мають представити тамтешнім жителям.

– Я радий, що ми знайшли можливість виправити помилки, адже вважаю помилкою рішення про продаж приміщення кінотеатру в Олександрії. Мені, як людині небайдужій, прикро було спостерігати за долею кінотеатру. Він горів, до того ж там викопали величезний котлован, і приміщення було під загрозою повного руйнування. Ми змогли тоді викупити цю будівлю, зберегти її цільове призначення, – розповідає президент футбольного клубу «Олександрія» Сергій Кузьменко.

За останні два роки у будівлю вклали близько 20 мільйонів гривень приватних інвестицій. Зараз там збудований цокольний поверх, завели мережі, і в цьому році завершуються всі зовнішні роботи.

– Я переконаний, що роботи зі встановлення обладнання і внутрішнього оздоблення теж скоро закінчаться. Не буду зараз говорити, що на це потрібно два місяці чи п’ять, тому що це такий собі творчий процес. Але те, що найближчим часом в Олександрії відкриється сучасний кінотеатр, олександрійців можу запевнити, – додав Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, восени 2011 року непрацюючий кінотеатр «Жовтень» у приватної особи викупив «Олександрійський цукровий завод», що входить до групи компаній «УкрАгроКом».

Благодійний фонд Сергія Кузьменка «Турбота» планує взяти кінотеатр під опіку.

фото: Ігор Демчук
e-max.it: your social media marketing partner