Завтра Файномаркет почне видавати пенсійні картки на Кіровоградщині

,

10607Мережа супермаркетів Файномаркет є яскравим представником сучасного соціально відповідального бізнесу Кіровоградщини. За роки діяльності мережі вже реалізовано безліч благодійних проєктів. Сьогодні одним із пріоритетних напрямків Файномаркет визначив підтримку людей похилого віку. На жаль, у нашому регіоні, як і в країні в цілому, пенсіонери є соціально вразливою й незахищеною верствою населення, яка потребує особливої підтримки та піклування. Саме з цією метою Файномаркет запровадив обласну програму лояльності для підтримки людей похилого віку.

15 тисяч пенсіонерів Кіровоградщини вже отримали та скористалися соціальними картками від Файномаркет. Картка дає можливість придбати товари в супермаркетах мережі Файномаркет зі спеціальною знижкою – 10%. Скористатися карткою можна щодня з 9:00 до 13:00. Для отримання соціальної картки необхідно звернутися до магазину Файномаркет, заповнити анкету та пред’явити пенсійне посвідчення.

Дати видачі пенсійних карток – 20, 21, 22 серпня з 9:00 до 18:00.

Перелік магазинів, де можна отримати соціальну картку пенсіонера:

10606• місто Кропивницький, пров. Великовисківський, 1/103, біля старого Автовокзалу.
• місто Олександрія, вул. 6­го грудня, 139а;
• місто Знам’янка, вул. Грушевського, 14;
• село Велика Виска, вул. Цент­­ральна, 68;
• село Соколівське, пр. Соколівський, 8а;
• селище Вільшанка, вул. Цент­ральна, 9.

Якщо у вашій родині або по сусідству проживає людина похилого віку, яка потребує підтримки, розкажіть їй про соціальну програму від Файномаркет. Додаткова знижка – 10% на товари повсякденного споживання може бути суттєвою економією для щомісячного бюджету пенсіонера.

Робити добрі справи легко. Будьте уважні до своїх рідних та людей, які проживають поруч із вами, дотримуйтесь принципу добросусідства.

Якщо ви не встигли отримати картку, не засмучуйтеся, видача проводитиметься додатково.

e-max.it: your social media marketing partner