Сергій Кузьменко: Обіцяю олександрійцям, що наш театр скоро запрацює

,

10612Ремонт театру в Олександрії завершений на 90%. Залишилося привести до ладу територію навколо й облаштувати сцену. Сергій Кузьменко, за ініціативи якого стартувала масштабна реставрація у 2016 році, запевнив, що невдовзі театр відкриє свої двері для відвідувачів.

– Місто – це ж не тільки гарні дороги. Місто ще має історію, має душу. І в цьому плані наш театр дуже красивий і автентичний, – каже Сергій Кузьменко. – Ми 10611там провели не просто реконструкцію, ми провели реставрацію – зберегли ту культуру, душу, що була закладена тими, хто будував його багато років тому. Хочу попросити журналістів, щоб вони зробили та показали громаді світлини з реставрованого театру, показали, який він сьогодні. Мені дивно, чому влада ухвалила рішення про припинення робіт. У цьому році ніякі роботи там не ведуться. Але хочу зараз пообіцяти всім олександрійцям, що докладу максимум зусиль, аби найближчим часом наш театр відкрив свої двері.

Нагадаємо, олександрійський театр першим на Кіровоградщині отримав статус обласного. На його сцені виступали корифеї Іван Карпенко-Карий, Микола Садовсь­кий, Марко Кропивницький і Марія Заньковецька.

Театр розрахований на пів тисячі місць – партер і два поверхи. У залі зберегли автентичний дизайн. Уся ліпнина виконана вручну. Аби оздобити її, майстри використали 305 метрів квадратних поталі. Це імітація сусального золота.

Загальна вартість реставрації – 92 мільйони.

1060910610

текст: Олена Сідорова

фото: Ігор Демчук
e-max.it: your social media marketing partner