ФАЙНО МАРКЕТ – переможець премії Народний бренд 2020

,

10869Файно маркет – регіональна мережа супермаркетів. Перший магазин гостинно відкрив свої двері покупцям у 2009 році. Сьогодні жителі всіх куточків Кіровоградщини здійснюють покупки в 95 магазинах Файно маркет. Професійна команда мережі щодня плідно працює для того, щоб кожен відвідувач міг придбати як товари першої необхідності, так і преміальну продукцію.

Широкий асортимент, завжди свіжі овочі та фрукти, смачна випічка власної пекарні, доступні ціни та привітний персонал – напевно в цьому полягає секрет успіху Файно маркет.

Окрім комфортних та вигідних покупок, Файно маркет радує своїх покупців постійними акціями та спеціальними пропозиціями, власною програмою лояльності та мобільним додатком. Не забувають у мережі й про соціальні ініціативи. Завжди готові підтримати та допомогти тим, хто цього потребує.

2020 рік видався непростим, на кожного із нас очікувало безліч нових викликів та випробувань. Саме цього року Файно маркет реалізував максимальну кількість соціальних ініціатив: допомога медичним працівникам, підтримка людей похилого віку та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, опіка притулками, які доглядають за безпритульними тваринами, та багато інших. Крім цього, Файно маркет входить до п’ятірки найбільших платників податків Кіровоградської області. В магазинах мережі працевлаштовано понад тисячу осіб.

Як показали результати голосування конкурсу Народний бренд 2020, жителі Кіровоградщини саме такою бачать компанію, яка гідна мати почесне звання народного бренду. Вже другий рік поспіль мережа супермаркетів Файно маркет отримує перемогу в конкурсі Народний бренд у номінації «Супермаркет, магазин». Голосування проходило з 1 жовтня по 30 листопада цього року. Серед багатьох номінантів переможцем обрали саме Файно маркет.

– Ми надзвичайно вдячні всім, хто підтримував та голосував за нашу мережу. Народне визнання – це найвища відзнака. Для нашої команди це визнання цінності того, що ми робимо для жителів нашої області. Це мотивація продовжувати розвиватися та приємно дивувати наших покупців, – прокоментував директор департаменту з продажу Руслан Мудрак.

Основна філософія діяльності Файно маркету – розвиток та підтримка добросусідських відносин.

Добрим сусідам – файні ціни!

 

партнерський матеріал

e-max.it: your social media marketing partner