У Світловодську відновили діяльність політичної партії «УДАР»

,

11899Роботу партійного осередку у Світловодську відновили 29 січня. В установчих зборах міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь голова обласного осередку партії Віталій Линник, голова виконавчого комітету обласної організації «УДАРу» Андрій Кочерга, члени міського партійного осередку.


Учасники зборів прийняли рішення про необхідність «перезавантаження» партійного осередку, зокрема й про обрання нового голови «УДАРу Віталія Кличка» у Світловодську.

– Ми знаємо про проблеми, що сьогодні є у місті, знаємо й людей, які здатні такі проблеми вирішувати. Саме тому рекомендуємо обрати головою Світловодського «УДАРу» Володимира Хорольського, який є практикуючим юристом і має великий досвід роботи у місцевому самоврядуванні, – зазначив Віталій Линник.

11900Зважаючи на авторитет Володимира Хорольського у громаді, його кандидатуру світловодські УДАРівці підтримали одноголосно.

– Із 2012 року я член партії «УДАР». Повністю підтримую позицію Віталія Кличка щодо необхідності консолідації українського суспільства для збереження країни, її незалежності і європейського майбутнього. Готовий змінювати країну разом із усією командою «УДАРу», – наголосив Володимир Хорольський.

Нагадаємо, 25 січня головою Кропивницького осередку політичної партії «УДАР» обрали Олександра Багаченка.

 

1190111902

e-max.it: your social media marketing partner