В Олександрії скандал довкола ринку не вщухає

, Любов ПОПОВИЧ, «КП»

 

Нещодавно «Кіровоградська правда» писала про ситуацію, що склалася на Олександрійському комунальному ринку. Нагадаємо, що з поверненням ринку у комунальну власність міста, адміністрація підприємства почала змушувати приватних підприємців за власний кошт проводити реконструкцію ринку.

 

Як розповів заступник голови громадської організації «Спілка підприємців Олександрії» Сергій Гриценко, нещодавно на ринку працювала комісія облдержадміністрації, яка перевіряла скаргу підприємців із питань реконструкції.
Міський голова Степан Цапюк запевнив, що комісія переконалася, що реконструкції ніякої немає, а проводиться упорядкування території ринку, щоб і вулицями могла проїхати пожежна машина, і на території ринку був наскрізний проїзд.
Степан Цапюк стверджує, що грошей з підприємців, які торгують на ринку, ніхто не вимагає. Крім того, він запевнив, що ніхто з підприємців роботи не втратить. Буде навіть створено додаткові робочі місця.
Підприємці в основному не проти реконструкції, всі розуміють, що це необхідно робити. Але вони не бачили чіткого генплану, тому їм не зрозуміло, як розміщуватимуться робочі місця.
А тим часом, як повідомив голова первинної профспілкової організації підприємців Олександрійського центрального ринку Юрій Шиманський, збір коштів на так звану реконструкцію і досі триває. Щоправда зараз підприємцям пропонують здавати гроші під виглядом благодійних внесків.
- Звичайно є підприємці, які погоджуються здавати гроші, аби не втратити торгове місце, - розповів Юрій Шиманський. Вже багато таких, хто гроші здав. Суми чималенькі. Скажімо, один метр даху, який монтують зараз над торговими ятками, коштує 2,400 гривень. Тож декому кілька метрів такого даху обійдеться у кругленьку копієчку.
Більшість підприємців поки залишається при думці, що реконструкція проводиться незаконно. Тому, запевнив Юрій Шиманський, далі звертатимуться до Генеральної прокуратури, а найближчим часом вимагатимуть зустрічі з міським головою Олександрії Степаном Цапюком.

e-max.it: your social media marketing partner