Центри надання адмінпослуг по всій області запрацюють до листопада

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Центри надання адміністративних послуг запрацюють у кожному районі області до листопада нинішнього року. Відтак, у представників тамтешнього малого та середнього бізнесу з’явиться можливість отримати дозвільні документи оперативно та якісно.

 

Поки такий досвід у регіоні мають лише Кіровоград та Олександрія. Там півтора роки тому стартував проект із реформування сфери надання адміністративних послуг. Відкривши центри, обидва міста створили всі умови, щоб бізнес почувався комфортно – подача документів і їх отримання відбуваються в одному і тому ж місці, тобто людям не доводиться бігати від інстанції до інстанції, аби зібрати необхідні довідки.
Кожен центр оснащений за останнім словом техніки. Тут є і сучасне обладнання, і новітні електронні системи. Підприємці такий крок влади оцінили. Кажуть, тепер витрачають менше нервів і здоров’я на паперову тяганину. Та найголовніше - щезла корупція.
А в понеділок до територій-передовиків долучився Кіровоградський район.
– Це справді непересічна подія. Люди очікують від влади розуміння та людського ставлення, інакше й бути не може, адже Президент постійно вимагає від влади на місцях – бути весь час обличчям до людей. А створення таких Центрів покликане саме полегшити умови ведення бізнесу, що є однією з ключових вимог Глави держави, – заявив на відкритті центру очільник області Андрій Ніколаєнко.
Тим часом у владних кабінетах підкреслюють: нині вже ведеться підготовка до відкриття центрів надання адмінпослуг у кожному районі. Тож до кінця року регіон матиме 25 таких «єдиних вікон».

e-max.it: your social media marketing partner