Семи районам та Кіровограду ремонт доріг не потрібен?

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Обласне управління житлово-комунального господарства відрапортувало, що станом на середину липня капітальний ремонт доріг виконаний всього на 36 відсотків від запланованого. Не поспішають ремонтувати комунальні дороги у Кіровограді, Добровеличківському, Новоукраїнському, Олександрівському, Онуфріївському, Петрівському, Світловодському та Устинівському районах.

 

На сьогоднішній день території вже використали трохи менше семи мільйонів гривень на капітальний ремонт. За ці кошти відновили майже 32 тисячі квадратних метрів дорожного покриття.


Однак чиновники зауважують, що в цілому за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів субвенції з державного бюджету передбачається провести капітальний ремонт доріг на площі майже 90 тисяч квадратних метрів.


Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський провів нараду, де обговорювалося ефективне використання субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.


За інформацією посадовця, цьогоріч на дороги регіон витратить більше 40 мільйонів гривень.

e-max.it: your social media marketing partner