Коли закінчиться навчальний рік, як випускники складатимуть ЗНО, а учні вчитимуться дистанційно?

,

10229У зв’язку з карантином через коронавірусну хворобу Міністерство освіти і науки України визначилося, як школярі навчатимуться до закінчення навчального року, коли він закінчиться і як складатимуть зовнішнє незалежне тестування випускники шкіл. Про це повідомила тимчасово виконуюча обов’язки міністра Любомира Мандзій.

– Навчальний рік для загальноосвітніх шкіл закінчиться 1 липня. Якщо буде можливість продовжити заняття в школах в цьому навчальному році, то в травні або в червні учні повернуться за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати матеріал, який зараз подають дистанційно і підвести підсумки, – повідомила посадовиця і додала, Міносвіти скасувало державну підсумкову атестацію для учнів 4-х та 9-х класів у 2020 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року перенесуть на пізніші дати. Про них повідомлять на сайті МОНу.

Тим часом в Україні запровадили телеуроки для дистанційного навчання учнів 5-11 класів. Їх транслюють на головних національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися упродовж карантину. Кращі вчителі столичних шкіл проводять телеуроки з хімії, фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови, історії України та світу, алгебри, геометрії і навіть спортивні руханки.

текст: Любов Попович

e-max.it: your social media marketing partner