Кіровоградці збором батарейок врятували більше сотні кротів

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

 

Проблема утилізації відпрацьованих елементів живлення в Україні надзвичайно актуальна, адже батарейки містять небезпечні токсичні сполуки: ртуть, кадмій і свинець. «Кіровоградка» вже неодноразово повідомляла про те, де можна здати відпрацьовані батарейки. Розповідала й про ініціаторів їх збору, й про учасників цього екологічного руху, зокрема, школи обласного центру. Отже, приємна новина – спільними зусиллями на Кіровоградщині вже зібрано перші 15 кілограмів батарейок! Вони поїхали до Львова.

 

Крім того, в області вже створена інтерактивна карта пунктів прийому відпрацьованих батарейок, яка на сьогодні налічує 10 пунктів прийому у Кіровограді та чотири в області: у Ульяновці це магазин «Ком-тех», у Новомиргороді – студія «Фотозебра», у Малій Висці – магазин «Фото-центр» та торговий дім «Дербі», у Долинській – фотостудія Івана Ляхова.


Також у рамках довгострокової акції незабаром буде оголошено конкурс на кращий контейнер із утилізації батарейок, встановлений в житлових будинках, державних або комерційних установах.


Конкурс проводитиметься з 20 серпня по 20 вересня. Аби взяти у ньому участь, учасникам достатньо прислати фотографію контейнерів, які вони встановили у себе самотужки. Переможці ж конкурсу отримають різні заохочення та подарунки.


Більше про акцію можна дізнатися у інформаційних партнерів – Кіровоградського прес-клубу реформ.


А тим часом, до Львова, починаючи з серпня 2012 року, звезли на переробку майже чотири тонни батарейок з усієї України. Про це інформує сайт ДП «Аргентум», яке є одним з ініціаторів і реалізаторів цього проекту. На 10 липня 2013 року вже перероблено майже дві тонни батарейок.

e-max.it: your social media marketing partner