Янукович збільшив допомогу інвалідам

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Президент України Віктор Янукович підписав закон щодо підвищення розміру державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

 

Закон, спрямований на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України», передбачає підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з виключно високою мірою втрати здоров’я) з 50 до 100 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.


Також встановлюється диференційований розмір допомоги на догляд за дитиною- інвалідом у залежності від ступеню втрати здоров’я у дитини: на дітей-інвалідів з надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду надбавка встановлюється у розмірі 100 відсотків від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, на інших дітей-інвалідів - 50 відсотків від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.


Як тільки закон опублікують, з наступного дня на 15 540 дітей-інвалідів з найтяжчим функціональним обмеженням виплачуватиметься надбавка на догляд, збільшена на 486 і 605 гривень, залежно від віку дитини.

e-max.it: your social media marketing partner