Де краще відпочити на природі - розповість сайт про туризм в області

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Для любителів природи та активного відпочинку відтепер доступний оновлений сайт «Природа і туризм у Кіровоградській області» (www.nature.kr.uа). Сайт російськомовний, зате містить на даний час найповнішу інформацію про екотуризм у регіоні. Його розробник – кіровоградець Юрій Вовкотруб.

 

На сайті можна знайти інформацію про найпривабливіші місця дикої та заповідної природи, а це більше сотні туристичних родзинок Кіровоградщини, дізнатися маршрут, ознайо-митися зі світом флори та фауни області, поспілкуватися на форумі з любителями природи та дізнатися останні новини, що стосуються місцевого краєзнавства.


Розробник сайту Юрій Вовкотруб розповідає, що інтернет-сторінку вирішив створити через брак інформації про природу і красу регіону.


Наповнював сайт спочатку сам, об’їздивши більшу частину об’єктів. Згодом підключилися друзі та малознайомі люди – читачі сайту, яким теж цікавий туризм і відпочинок на природі.


– Деякі гарні місця я відкрив сам і першим про них заявив. Після цього багато людей туди почало їздити, фотографувати… Наприклад, той же водопад біля Новопавлівки, – підсумував Юрій Вовкотруб.

e-max.it: your social media marketing partner