В обласному центрі на один пункт прийому дільничих побільшало

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

По вулиці Хабаровській, 7, у Кіровограді відкрився пункт прийому дільничних. Прийом громадян у ньому інспектор проводитиме тричі на тиждень.

 

– В ідкриття цього опорного пункту, як на мене, – велике свято. У цьому складному районі він просто необхідний. Тепер жителям немає необхідності їздити у центр, а дільничному – приймати людей на вулиці. Вже сьогодні це можна робити в хороших умовах – пункт добре обладнаний, у ньому є необхідна оргтехніка… Загалом усе, що потрібно для прийому громадян. Людям надаватиметься правова, консультативна допомога, – розповів на урочистому відкритті пункту начальник служби дільничних інспекторів міліції міського відділу міліції Ігор Іванов і додав, що у тому випадку, якщо звернення не належатиме до компетенції міліції, правоохоронці обов’язково порадять людині, куди слід звернутися.


Ініціатива ж відкриття пункту прийому дільничних належить депутату Кіровоградської міськради Олександру Шамардіну. Власне кажучи, він і був створений за кошти депутата.


– Дуже часто піднімалося питання жителями мікрорайону про те, щоб тут був інспектор міліції. І ось сьогодні відкрився пункт. Ми йдемо нашим курсом і виконуємо те, що обіцяли, – наголосив народний обранець.


Прийом громадян дільничним здійсню-ватиметься тричі на тиждень – у вівторок, четвер і суботу. По вівторках – з дев’ятої до одинадцятої, по четвергах – з шостої до дев’ятої вечора, по суботах – з десятої до тринадцятої.

Міліціонери обіцяють, що проблеми жителів вирішуватимуть по-можливості оперативно.


Тим часом жителі Кущівки дякують своєму депутатові і запевняють - в їхньому мікрорайоні такий пункт вкрай необхідний. Мовляв, місце хоч і не криміногенне, та роботи інспекторам ви-стачить.


— У нас тут кафе з одного боку стоїть, де до ранку гуляють, а з іншого – постійно збираються на майданчику. І в основному це відбувається ночами. По під’їздах хулігани бігають, в двері надзвонюють вночі. Неспокійний у нас район. І ми дуже раді, що тепер тут відкрився пункт з дільничним. І звернутися зручно, і вже знаєш, куди бігти, якщо що, – говорять жите-льки Кущівки Марина і Любов.


Однак, як би не тішилися люди тому, що дільничний тепер поряд, все ж зізнаються: для повного спокою було б добре, щоб увечері по району чергував ще й патруль.

e-max.it: your social media marketing partner