У центрі Кіровограда з'явиться величезна зупинка

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Так звана кишеня починатиметься на перехресті вулиць Великої Перспективної та Преображенської і закінчуватиметься біля світлофора, що знаходиться майже навпроти супермаркету «Сільпо».

 

У міській раді розповіли, що розробкою проектної документації займався профільний інститут «Кіровоградагропроект» і вона вже пройшла державну експертизу.


До початку робіт необхідно перенести наявні на місці майбутньої кишені сіті-лайти, знести 12 дерев та демонтувати п’ять опор. Дозволи виконкому, а також міських служб, які експлуа-тують електричні, водопровідні, газові та інші мережі, на це вже є.


– Після перенесення частини контактної лінії мережі почнуться роботи з розширення проїжджої частини й облаштування заїзної кишені. Дорогу буде розширено на три метри, довжина кишені складе 84 метри при загальній її площі 250 квадратних метрів. Роботи на цьому об’єкті розпочнуться після надходження фінансування, - уточнив начальник управління капітального будівництва міськради Віктор Ксеніч.


До речі, жителі обласного центру вже багато років поспіль нарікають на велику концентрацію транспорту на перехресті Великої Перспективної і Преображенської. В основ-ному кіровоградці скаржаться на те, що у години пік маршрутки створюють аварійні ситуації на дорозі і заважають нормальному проїзду приватних автомобілів.

e-max.it: your social media marketing partner