Ніколаєнко нагадав чиновникам, хто їм платить

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко вкотре нагадав чиновникам усіх рівнів, що вони мають працювати на людей і для людей.

 

- Ви всі, і я в тому числі, працюєте за рахунок платників податків! А тому повинні робити те, що від нас чекають люди. І якщо житель того чи іншого населеного пункту звертається до голови району або іншого чиновника, значить, він розраховує на допомогу і повинен її отримати, - заявив очільник області.


При цьому Андрій Ніколаєнко звернув увагу на той факт, що розгляд звернень жителів регіону, які надійшли як до контактного центру в рамках телевізійного проекту Глави держави «Діалог з країною», так і ті питання, з якими люди звернулися на «гарячу лінію», постійно знаходиться на його особистому контролі.


- Я постійно тримаю, як кажуть, руку на пульсі. Тому питатиму за кожен випадок, якщо людина буде не задоволена реакцією влади на її проблему. Цього від голів облдержадміністрацій вимагає Президент, цього вимагатиму від керівників територій і я, - наголосив Андрій Ніколаєнко.


Тим часом у відділі звернень громадян облдержадміністрації нагадали, що до контактного центру в рамках «Діалогу з країною» надійшло більше сотні звернень. Найчастіше люди піднімали питання соціального захисту, житлової політики, земельних відносин, комунального господарства й охорони здоров’я.


- Значну частину проблем нам вдалося вирішити, - звітує керівник відділу Ліра Ільченко і додає, що робота у цьому напрямку продовжується.

e-max.it: your social media marketing partner